Oferty:
1 050 000 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 19 091 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Bokserska
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
19 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Bokserska
215 000 PLN
1 pokoje
| 38.30 m2
| 5 614 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
215 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
5 614 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Łukaszewicza
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
13 469 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.19 m2
Cena za m2
27 175 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Moniuszki
760 000 PLN
2 pokoje
| 56.40 m2
| 13 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.40 m2
Cena za m2
13 475 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
2 280 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 14 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jakubowska
2 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
14 250 PLN
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.76 m2
Cena za m2
9 510 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Słubicka
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.90 m2
Cena za m2
64 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto os. Stare Żegrze
649 000 PLN
3 pokoje
| 68.33 m2
| 9 498 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Świerczewo ul. Stanisława Mikołajczyka
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.33 m2
Cena za m2
9 498 PLN
1 048 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.59 m2
Cena za m2
12 393 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Platanowa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
8 091 PLN
DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski ul. Przemysłowa
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
850 000 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 14 167 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
14 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
580 000 PLN
2 pokoje
| 30.90 m2
| 18 770 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wólka Węglowa ul. Wólczyńska
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.90 m2
Cena za m2
18 770 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wólka Węglowa ul. Wólczyńska
6 150 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 25 625 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Czerniakowska
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
25 625 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Czerniakowska
3 700 PLN
3 pokoje
| 51 m2
| 73 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
11 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
271 m2
Cena za m2
44 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.41 m2
Cena za m2
11 451 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Niebyła
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.24 m2
Cena za m2
18 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Fabryczna
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.50 m2
Cena za m2
10 533 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Kartografów