Oferty:
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.28 m2
Cena za m2
17 204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Bakalarska
6 000 000 PLN
4 pokoje
| 207.36 m2
| 28 935 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Stanisława Wyspiańskiego
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
207.36 m2
Cena za m2
28 935 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Stanisława Wyspiańskiego
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.69 m2
Cena za m2
39 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Górali
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
15 867 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
11 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Twarda
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
7 715 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Folwark
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.50 m2
Cena za m2
11 788 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Legnicka
648 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przejezdna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
129 m2
Cena za m2
6 969 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Cmentarna
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.80 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Grochowska
1 035 000 PLN
2 pokoje
| 56.31 m2
| 18 380 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
1 035 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.31 m2
Cena za m2
18 380 PLN
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.42 m2
Cena za m2
23 854 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski ul. Łąkowa
1 590 000 PLN
4 pokoje
| 91.49 m2
| 17 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.49 m2
Cena za m2
17 379 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
9 826 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Techników
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
569 000 PLN
3 pokoje
| 62.05 m2
| 9 170 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Juliusza Słowackiego
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.05 m2
Cena za m2
9 170 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Juliusza Słowackiego
598 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 811 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 811 PLN
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.24 m2
Cena za m2
12 825 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Lecha Falandysza
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
688 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.50 m2
Cena za m2
8 769 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
1 076 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 22 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
22 417 PLN