Oferty:
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.24 m2
Cena za m2
12 825 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Lecha Falandysza
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
688 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.50 m2
Cena za m2
8 769 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
1 076 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 22 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
22 417 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.30 m2
Cena za m2
13 070 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
982 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
999 000 PLN
2 pokoje
| 64.05 m2
| 15 597 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Moniki Gruchmanowej
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.05 m2
Cena za m2
15 597 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Moniki Gruchmanowej
938 000 PLN
3 pokoje
| 55.22 m2
| 16 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Szamoty ul. Edwarda Habicha
938 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.22 m2
Cena za m2
16 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Szamoty ul. Edwarda Habicha
599 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 11 519 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
11 519 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
915 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 19 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
19 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Piastów
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Matejki
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 95.51 m2
| 20 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.51 m2
Cena za m2
20 417 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
6 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
39 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
65 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Spółdzielców
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.90 m2
Cena za m2
9 299 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Leśne
520 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.28 m2
Cena za m2
8 492 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Bednarska
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
68 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Podwale
580 000 PLN
3 pokoje
| 67.39 m2
| 8 607 PLN/m2
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Ignacego Maciejowskiego