Oferty:
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.01 m2
Cena za m2
6 272 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wodna
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.55 m2
Cena za m2
15 458 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Kobierzyńska
759 000 PLN
3 pokoje
| 60.50 m2
| 12 545 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Adama Ciołkosza
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.50 m2
Cena za m2
12 545 PLN
305 620 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.90 m2
Cena za m2
11 800 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski ul. Marii Konopnickiej
1 069 429 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.30 m2
Cena za m2
14 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Złoty Potok
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.58 m2
Cena za m2
27 977 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
379 000 PLN
2 pokoje
| 46.20 m2
| 8 203 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Podgrodzie ul. Jarosława Iwaszkiewicza
379 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.20 m2
Cena za m2
8 203 PLN
750 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 11 848 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Folwarczna
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
11 848 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Folwarczna
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.97 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
239 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.96 m2
Cena za m2
6 847 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Adama Mickiewicza
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Zbożowa
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.28 m2
Cena za m2
17 204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Bakalarska
6 000 000 PLN
4 pokoje
| 207.36 m2
| 28 935 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Stanisława Wyspiańskiego
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
207.36 m2
Cena za m2
28 935 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Stanisława Wyspiańskiego
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.69 m2
Cena za m2
39 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Górali
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
15 867 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
11 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Twarda
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
7 715 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Folwark
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.50 m2
Cena za m2
11 788 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Legnicka
648 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przejezdna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
129 m2
Cena za m2
6 969 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Cmentarna