Oferty:
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.92 m2
Cena za m2
7 977 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Jodłowa
7 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
207 m2
Cena za m2
36 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Iwicka
112 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.20 m2
Cena za m2
1 993 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Namysłowska
1 000 000 PLN
2 pokoje
| 56.20 m2
| 17 794 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. abp. Józefa Teodorowicza
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.20 m2
Cena za m2
17 794 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. abp. Józefa Teodorowicza
4 500 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
56 PLN
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.94 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przylaszczkowa
2 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.49 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zwierzyniecka
930 000 PLN
3 pokoje
| 70 m2
| 13 286 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
13 286 PLN
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.37 m2
Cena za m2
11 408 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Saperska
887 700 PLN
2 pokoje
| 35.65 m2
| 24 900 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Ludna
887 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.65 m2
Cena za m2
24 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Ludna
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.20 m2
Cena za m2
8 057 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
14 098 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Górna Wilda
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66.82 m2
Cena za m2
16 447 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Leśna
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.83 m2
Cena za m2
11 553 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Malta ul. Klemensa Mikuły
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
12 068 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Wilczak
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów
1 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.90 m2
Cena za m2
36 769 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 618 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kręta
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
10 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Urbanowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 43.50 m2
| 16 759 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
16 759 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
624 000 PLN
2 pokoje
| 42 m2
| 14 857 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego
624 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
14 857 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego