Oferty:
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 618 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kręta
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
10 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Urbanowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 43.50 m2
| 16 759 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
16 759 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
624 000 PLN
2 pokoje
| 42 m2
| 14 857 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego
624 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
14 857 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego
1 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.85 m2
Cena za m2
38 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Gdańska
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
14 811 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Topolowa
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.16 m2
Cena za m2
8 482 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Żwirki i Wigury
490 000 PLN
2 pokoje
| 36.5 m2
| 13 425 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Brzeziny Mariana Hemara
490 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.5 m2
Cena za m2
13 425 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Brzeziny Mariana Hemara
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Stefana Bryły
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.35 m2
Cena za m2
11 982 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Nefrytowa
3 363 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
26 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Raduńska
975 000 PLN
3 pokoje
| 59.04 m2
| 16 514 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Szczepanowskiego
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.04 m2
Cena za m2
16 514 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Szczepanowskiego
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
7 801 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
16 504 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska
570 000 PLN
3 pokoje
| 114.48 m2
| 4 979 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114.48 m2
Cena za m2
4 979 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
291 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
5 300 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Mieszka I
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
101.28 m2
Cena za m2
9 182 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Bajeczna
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.14 m2
Cena za m2
13 612 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Ceglana
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.83 m2
Cena za m2
11 808 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Romanowska
395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
9 122 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Klonowa
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.87 m2
Cena za m2
12 141 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. Komuny Paryskiej
669 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.39 m2
Cena za m2
12 078 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Grodziska
2 500 PLN
1 pokoje
| 27.50 m2
| 91 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Artura Malawskiego