Oferty:
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
6 372 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.69 m2
Cena za m2
4 754 PLN
ŚLĄSKIE będziński
1 691 620 PLN
4 pokoje
| 78.68 m2
| 21 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 691 620 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.68 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88 m2
Cena za m2
7 375 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słonecznikowa
3 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.10 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bobrowiecka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Parkowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.20 m2
Cena za m2
149 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wiejska
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.19 m2
Cena za m2
18 513 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Szczecińska
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.68 m2
Cena za m2
8 579 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Polna
320 000 PLN
2 pokoje
| 31.74 m2
| 10 082 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Władysława Sikorskiego
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.74 m2
Cena za m2
10 082 PLN
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.26 m2
Cena za m2
7 336 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Adama Mickiewicza
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.81 m2
Cena za m2
13 062 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Umińskiego
475 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.11 m2
Cena za m2
13 926 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. św. Rocha
299 000 PLN
3 pokoje
| 59.90 m2
| 4 992 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Kazimierza Szmidta
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
4 992 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Kazimierza Szmidta
525 000 PLN
3 pokoje
| 68.81 m2
| 7 630 PLN/m2
ŁÓDZKIE pabianicki ul. gen. Stefana "Grota" Roweckiego
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.81 m2
Cena za m2
7 630 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. gen. Stefana "Grota" Roweckiego
2 580 000 PLN
12 pokoje
| 234.58 m2
| 10 998 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Włościańska
2 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
234.58 m2
Cena za m2
10 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Włościańska
939 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.25 m2
Cena za m2
16 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Siedlecka
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.80 m2
Cena za m2
8 346 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Goleszowska
594 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
9 124 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. św. Michała
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 103 m2
| 10 680 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
10 680 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
2 800 PLN
2 pokoje
| 42.90 m2
| 65 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.90 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
539 900 PLN
2 pokoje
| 50.70 m2
| 10 649 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań inne Most Królowej Jadwigi
539 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
10 649 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań inne Most Królowej Jadwigi
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
103.60 m2
Cena za m2
63 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Kilińskiego
599 400 PLN
3 pokoje
| 59.90 m2
| 10 007 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego