Oferty:
273 900 PLN
1 pokoje
| 10.20 m2
| 26 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Eugeniusza Horbaczewskiego
273 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10.20 m2
Cena za m2
26 853 PLN
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.40 m2
Cena za m2
25 223 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 170 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Krakowskie Przedmieście
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.60 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ożarowska
562 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.90 m2
Cena za m2
10 624 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Pogorzelska
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.13 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
2 462 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Kaliska
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.94 m2
Cena za m2
8 061 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. ks. Józefa Niedzieli
199 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.78 m2
Cena za m2
5 587 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
189.20 m2
Cena za m2
16 913 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Radosna
950 000 PLN
2 pokoje
| 49.20 m2
| 19 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.20 m2
Cena za m2
19 309 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
479 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
17 107 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
750 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 921 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. gen. Kazimierza Pułaskiego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 921 PLN
950 000 PLN
2 pokoje
| 58.24 m2
| 16 312 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Adama Mickiewicza
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.24 m2
Cena za m2
16 312 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Adama Mickiewicza
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
7 400 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poziomkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Tawułkowa
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.50 m2
Cena za m2
13 604 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ogrody ul. Szamotulska
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
6 467 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Władysława Jagiełły
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
10 209 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Mylna
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Nadbrzeżna
365 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.22 m2
Cena za m2
7 577 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Henryka Wieniawskiego
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.20 m2
Cena za m2
14 679 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski pl. Plac Mechaników
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.50 m2
Cena za m2
19 456 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana