Oferty:
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
18 536 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Maratońska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.89 m2
Cena za m2
55 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Sosnowiecka
4 500 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
78 PLN
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
108.18 m2
Cena za m2
15 252 PLN
POMORSKIE pucki ul. Regatowa
1 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Dźwiękowa
324 900 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 8 550 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Reden ul. Włodzimierza Majakowskiego
324 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
8 550 PLN
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.11 m2
Cena za m2
8 424 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Kurczaki ul. Władysława Łokietka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.73 m2
Cena za m2
11 974 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Owocowy Sad
997 500 PLN
3 pokoje
| 86 m2
| 11 599 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Żwirki i Wigury
997 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
11 599 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Żwirki i Wigury
670 000 PLN
2 pokoje
| 57 m2
| 11 754 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Kruszwicka
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
11 754 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Kruszwicka
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.41 m2
Cena za m2
10 558 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Piaskowa
2 300 000 PLN
4 pokoje
| 114.34 m2
| 20 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleja Niepodległości
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114.34 m2
Cena za m2
20 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleja Niepodległości
3 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
74.15 m2
Cena za m2
42 481 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna
630 000 PLN
2 pokoje
| 36.60 m2
| 17 213 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
17 213 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.95 m2
Cena za m2
14 012 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Długa
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.55 m2
Cena za m2
34 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek
910 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 15 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Niepodległości
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
15 556 PLN
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.90 m2
Cena za m2
11 907 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Dekerta
2 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
23 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów
1 149 000 PLN
3 pokoje
| 76.91 m2
| 14 940 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.91 m2
Cena za m2
14 940 PLN
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
5 531 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.82 m2
Cena za m2
11 380 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
11 369 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wschodnia
2 693 000 PLN
3 pokoje
| 87.85 m2
| 30 655 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. św. Tomasza