Oferty:
2 799 846 PLN
6 pokoje
| 189 m2
| 14 814 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
2 799 846 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
14 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 500 000 PLN
3 pokoje
| 80.93 m2
| 18 535 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zwierzyniecka
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80.93 m2
Cena za m2
18 535 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zwierzyniecka
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.10 m2
Cena za m2
11 257 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rycerska
259 000 PLN
2 pokoje
| 45.22 m2
| 5 728 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.22 m2
Cena za m2
5 728 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
14 070 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Henryka Dąbrowskiego
2 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
22 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
15 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sułkowicka
724 000 PLN
2 pokoje
| 29.50 m2
| 24 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
724 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
24 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba
3 589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
154.37 m2
Cena za m2
23 249 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Cystersów
679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.08 m2
Cena za m2
14 735 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Bohaterów Września
1 771 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
19 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wilcza
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.15 m2
Cena za m2
15 363 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Żytnia
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.68 m2
Cena za m2
30 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.80 m2
Cena za m2
11 842 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Raszyńska
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.06 m2
Cena za m2
81 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Żabiniec
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.40 m2
Cena za m2
7 763 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. ks. Stanisława Staszica
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
11 095 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Okulickiego
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.32 m2
Cena za m2
21 505 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto
1 870 000 PLN
3 pokoje
| 114 m2
| 16 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne al. Aleja Jana Pawła II
1 870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
16 404 PLN
777 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
1 299 000 PLN
3 pokoje
| 72.73 m2
| 17 861 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.73 m2
Cena za m2
17 861 PLN
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
13 442 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Eliasza Radzikowskiego
579 000 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 16 576 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów al. Aleja Jerzego Waszyngtona