Oferty:
579 000 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 16 576 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów al. Aleja Jerzego Waszyngtona
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
16 576 PLN
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
750 000 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 8 929 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Bolesława Chrobrego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
8 929 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Bolesława Chrobrego
425 000 PLN
2 pokoje
| 42.69 m2
| 9 955 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Tadeusza Kościuszki
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.69 m2
Cena za m2
9 955 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Tadeusza Kościuszki
877 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.35 m2
Cena za m2
13 629 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Bułgarska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.84 m2
Cena za m2
13 595 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.80 m2
Cena za m2
18 953 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Zielona
942 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.05 m2
Cena za m2
20 910 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Zielona
1 109 000 PLN
3 pokoje
| 60.63 m2
| 18 291 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Dezyderego Chłapowskiego
1 109 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.63 m2
Cena za m2
18 291 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Dezyderego Chłapowskiego
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
22 600 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. 3 Maja
20 000 PLN
3 pokoje
| 121 m2
| 165 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
165 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.80 m2
Cena za m2
14 951 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Garbary
1 218 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.06 m2
Cena za m2
20 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Jutrzenki
634 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 489 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łojewska
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.40 m2
Cena za m2
17 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110.67 m2
Cena za m2
8 575 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Amarantowa
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.85 m2
Cena za m2
21 108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Jutrzenki
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.51 m2
Cena za m2
18 039 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
2 379 PLN
1 pokoje
| 30.32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Stefana Okrzei
2 379 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
78 PLN
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
665 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
13 571 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.95 m2
Cena za m2
7 357 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki ul. Lipowa
220 000 PLN
2 pokoje
| 44.44 m2
| 4 951 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Władysława Jagiełły