Oferty:
980 000 PLN
2 pokoje
| 56.50 m2
| 17 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
17 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
3 980 PLN
2 pokoje
| 44 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Karola Chodkiewicza
3 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Karola Chodkiewicza
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.78 m2
Cena za m2
14 827 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
319 000 PLN
3 pokoje
| 66.02 m2
| 4 832 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Stołczyn ul. Nad Odrą
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.02 m2
Cena za m2
4 832 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Stołczyn ul. Nad Odrą
1 073 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.81 m2
Cena za m2
21 983 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kazimierz ul. Starowiślna
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.36 m2
Cena za m2
26 633 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wołoska
140 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
6 667 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Braterska
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
17 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Chełmska
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.12 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
790 600 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 16 821 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Jana Pawła Woronicza
790 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
16 821 PLN
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
25 116 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.43 m2
Cena za m2
12 691 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. Soroki
2 550 000 PLN
3 pokoje
| 97.20 m2
| 26 235 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
97.20 m2
Cena za m2
26 235 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
1 349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.17 m2
Cena za m2
37 296 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
999 000 PLN
2 pokoje
| 51.59 m2
| 19 364 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Armii Ludowej
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.59 m2
Cena za m2
19 364 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Armii Ludowej
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 337 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114.30 m2
Cena za m2
20 446 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Zakrzowiecka
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40.70 m2
Cena za m2
4 644 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Nowy Bytom ul. Chorzowska
490 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
45.67 m2
Cena za m2
10 737 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński
490 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
10 090 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński
719 000 PLN
2 pokoje
| 53.66 m2
| 13 492 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Karola Darwina
719 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.66 m2
Cena za m2
13 492 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Karola Darwina
1 079 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
21 600 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kamienna
2 800 PLN
2 pokoje
| 39.67 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich