Oferty:
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 95.51 m2
| 20 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.51 m2
Cena za m2
20 417 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
6 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
39 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
65 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Spółdzielców
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.90 m2
Cena za m2
9 299 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Leśne
520 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.28 m2
Cena za m2
8 492 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Bednarska
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
68 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Podwale
580 000 PLN
3 pokoje
| 67.39 m2
| 8 607 PLN/m2
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Ignacego Maciejowskiego
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.39 m2
Cena za m2
8 607 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Ignacego Maciejowskiego
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
44 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Leśna
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.46 m2
Cena za m2
9 889 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wileńska
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 98.28 m2
| 11 193 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.28 m2
Cena za m2
11 193 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
725 000 PLN
3 pokoje
| 76.40 m2
| 9 490 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
9 490 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
13 686 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Jana Husa
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
18 266 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 82.18 m2
| 13 385 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.18 m2
Cena za m2
13 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.41 m2
Cena za m2
10 099 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Browarna
4 000 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 81 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
81 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Darwina
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego