Oferty:
4 890 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
535 000 PLN
1 pokoje
| 27.80 m2
| 19 245 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Marchołta
535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.80 m2
Cena za m2
19 245 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Marchołta
1 187 155 PLN
2 pokoje
| 57.91 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
1 187 155 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.91 m2
Cena za m2
20 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
9 490 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Winnicka
389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
8 250 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąb ul. Złota
568 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.44 m2
Cena za m2
17 509 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Wolska
643 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.86 m2
Cena za m2
18 990 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Garbary
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.27 m2
Cena za m2
9 065 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty al. Pasjonistów
720 000 PLN
2 pokoje
| 32.05 m2
| 22 465 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.05 m2
Cena za m2
22 465 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
1 900 000 PLN
3 pokoje
| 85.86 m2
| 22 129 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85.86 m2
Cena za m2
22 129 PLN
825 000 PLN
3 pokoje
| 68.90 m2
| 11 974 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.90 m2
Cena za m2
11 974 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
385 000 PLN
2 pokoje
| 30.42 m2
| 12 656 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Józefa Poniatowskiego
385 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.42 m2
Cena za m2
12 656 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Józefa Poniatowskiego
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.60 m2
Cena za m2
9 016 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. Tysiąclecia
300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.65 m2
Cena za m2
6 167 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Giszowiec
1 395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
11 071 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Śniadeckich
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.10 m2
Cena za m2
12 652 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Gąsawska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
156 m2
Cena za m2
3 718 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
399 999 PLN
2 pokoje
| 29.99 m2
| 13 338 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.99 m2
Cena za m2
13 338 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
699 865 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.88 m2
Cena za m2
12 753 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Europejska
604 160 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.96 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Europejska
1 114 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.25 m2
Cena za m2
18 490 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Solipska