Oferty:
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
30 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90.28 m2
Cena za m2
10 523 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Okopowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.66 m2
Cena za m2
14 193 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Powstańców
3 000 PLN
2 pokoje
| 48.51 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.51 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.06 m2
Cena za m2
9 837 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Bielicowa
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107.65 m2
Cena za m2
9 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Dzięcioła
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
540 000 PLN
1 pokoje
| 32.70 m2
| 16 514 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Karola Darwina
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.70 m2
Cena za m2
16 514 PLN
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 74.40 m2
| 14 785 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Stanów Zjednoczonych
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.40 m2
Cena za m2
14 785 PLN
419 000 PLN
3 pokoje
| 59.60 m2
| 7 030 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Józefowiec ul. ks. Piotra Ściegiennego
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.60 m2
Cena za m2
7 030 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Józefowiec ul. ks. Piotra Ściegiennego
542 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.20 m2
Cena za m2
10 797 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Brzozowa
379 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
7 475 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Solna
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.74 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
7 167 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Armii Krajowej
1 439 280 PLN
3 pokoje
| 72 m2
| 19 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
19 990 PLN
1 374 925 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 18 332 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
1 374 925 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 332 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.20 m2
Cena za m2
5 653 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Pniaki ul. dr Ignacego Nowaka
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
108.89 m2
Cena za m2
3 398 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Centrum ul. Powstańców
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Remontowa
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.20 m2
Cena za m2
6 886 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory ul. Odrowążów
369 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 7 688 PLN/m2
ŚLĄSKIE Chorzów Centrum ul. Księcia Władysława Opolskiego
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
7 688 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Centrum ul. Księcia Władysława Opolskiego
356 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.71 m2
Cena za m2
7 621 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory ul. Odrowążów
799 000 PLN
2 pokoje
| 41.52 m2
| 19 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Szwedzka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.52 m2
Cena za m2
19 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Szwedzka
1 740 000 PLN
3 pokoje
| 83.56 m2
| 20 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Pana Tadeusza