Oferty:
1 740 000 PLN
3 pokoje
| 83.56 m2
| 20 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Pana Tadeusza
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.56 m2
Cena za m2
20 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Pana Tadeusza
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
9 286 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Hetmańska
2 170 000 PLN
3 pokoje
| 105.82 m2
| 20 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
2 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105.82 m2
Cena za m2
20 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
11 048 PLN
MAŁOPOLSKIE brzeski ul. Szafirowa
350 000 PLN
1 pokoje
| 20 m2
| 17 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Wojciechowskiego
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Wojciechowskiego
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.44 m2
Cena za m2
9 682 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Przedświt
2 369 000 PLN
4 pokoje
| 153 m2
| 15 484 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
2 369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
153 m2
Cena za m2
15 484 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
755 000 PLN
3 pokoje
| 48.73 m2
| 15 494 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Starodęby
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.73 m2
Cena za m2
15 494 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Starodęby
470 000 PLN
3 pokoje
| 61.44 m2
| 7 650 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Aleja Niepodległości
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.44 m2
Cena za m2
7 650 PLN
28 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
233 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
103.90 m2
Cena za m2
460 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Naramowicka
600 000 PLN
2 pokoje
| 26.44 m2
| 22 693 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.44 m2
Cena za m2
22 693 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
4 421 237 PLN
4 pokoje
| 133.13 m2
| 33 210 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
4 421 237 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
133.13 m2
Cena za m2
33 210 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
3 235 626 PLN
4 pokoje
| 115.74 m2
| 27 956 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
3 235 626 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115.74 m2
Cena za m2
27 956 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.36 m2
Cena za m2
8 637 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Rogi ul. Fiołkowa
715 000 PLN
2 pokoje
| 41.08 m2
| 17 405 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.08 m2
Cena za m2
17 405 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
533 020 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.95 m2
Cena za m2
11 600 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
399 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.61 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
696 918 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.66 m2
Cena za m2
12 300 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
796 897 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.58 m2
Cena za m2
9 650 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.45 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Odrzańska
678 730 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.21 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dąbie ul. Macieja Dębskiego