Oferty:
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.90 m2
Cena za m2
5 761 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Żwirki i Wigury
799 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60.44 m2
Cena za m2
13 220 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Majolikowa
1 757 250 PLN
3 pokoje
| 68.99 m2
| 25 471 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 757 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.99 m2
Cena za m2
25 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
3 pokoje
| 68.67 m2
| 24 341 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.67 m2
Cena za m2
24 341 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
2 pokoje
| 46.99 m2
| 22 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.99 m2
Cena za m2
22 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.14 m2
Cena za m2
9 170 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Porzeczkowa
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.10 m2
Cena za m2
9 475 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Rusałki
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
136.80 m2
Cena za m2
13 889 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
775 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.79 m2
Cena za m2
19 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Śliska
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
5 692 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki os. Wschód
638 183 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.13 m2
Cena za m2
9 100 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
670 000 PLN
2 pokoje
| 51.54 m2
| 13 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Henryka I Brodatego
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.54 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Henryka I Brodatego
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
42 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Bronisławy
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
4 100 PLN
2 pokoje
| 39.30 m2
| 104 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Białej Koniczyny
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.30 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Białej Koniczyny
6 900 PLN
3 pokoje
| 73.16 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.16 m2
Cena za m2
94 PLN
2 426 870 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
91.58 m2
Cena za m2
26 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Gdańska
969 840 PLN
4 pokoje
| 80.82 m2
| 12 000 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Chartowo ul. Klemensa Mikuły
969 840 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.82 m2
Cena za m2
12 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Chartowo ul. Klemensa Mikuły
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
12 442 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Zbąszyńska
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.50 m2
Cena za m2
24 386 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chmielna
2 252 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
26 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Gdańska
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114.43 m2
Cena za m2
26 173 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
2 199 000 PLN
4 pokoje
| 124.62 m2
| 17 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Magazynowa