Oferty:
749 000 PLN
2 pokoje
| 54.50 m2
| 13 743 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. ks. Jerzego Popiełuszki
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.50 m2
Cena za m2
13 743 PLN
2 729 808 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
113.60 m2
Cena za m2
24 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zdrowa
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.80 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Urle
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
71 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Malta ul. Wojciecha Skowrońskiego
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
15 m2
Cena za m2
107 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Fabryczna
799 000 PLN
3 pokoje
| 60.40 m2
| 13 228 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
13 228 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.45 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Płaszów ul. Myśliwska
1 190 000 PLN
2 pokoje
| 62.55 m2
| 19 025 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jana Sobieskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.55 m2
Cena za m2
19 025 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jana Sobieskiego
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.19 m2
Cena za m2
12 502 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Strzeszyńska
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.96 m2
Cena za m2
29 183 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Grzybowska
518 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
18 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Garbary ul. Garbary
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
14 559 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Czarnucha
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
147.20 m2
Cena za m2
27 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Żaglowa
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.99 m2
Cena za m2
21 732 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Żupnicza
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.30 m2
Cena za m2
21 813 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bokserska
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.41 m2
Cena za m2
20 830 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bokserska
967 198 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.49 m2
Cena za m2
17 750 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.84 m2
Cena za m2
20 777 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Rakowska
849 000 PLN
2 pokoje
| 87.79 m2
| 9 671 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Hugona Kołłątaja
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
87.79 m2
Cena za m2
9 671 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Hugona Kołłątaja
697 323 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.79 m2
Cena za m2
21 935 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Leśna
430 157 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
9 100 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
1 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Jagiellońska
1 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.50 m2
Cena za m2
51 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Powstańców
219 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 5 763 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. ks. Franciszka Ścigały