Oferty:
1 050 000 PLN
4 pokoje
| 71.55 m2
| 14 675 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.55 m2
Cena za m2
14 675 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
10 817 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Sochaczewska
997 000 PLN
4 pokoje
| 84 m2
| 11 869 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
11 869 PLN
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.07 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Sapieżyńska
2 480 000 PLN
6 pokoje
| 118.05 m2
| 21 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Nowy Świat
2 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
118.05 m2
Cena za m2
21 008 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Nowy Świat
7 000 PLN
3 pokoje
| 70.32 m2
| 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.32 m2
Cena za m2
100 PLN
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.89 m2
Cena za m2
9 298 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Wiśniowy Sad
594 412 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.32 m2
Cena za m2
9 100 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
625 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 13 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
13 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
142 m2
Cena za m2
9 789 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Na Murawie
528 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.20 m2
Cena za m2
10 313 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Koperkowa
467 000 PLN
1 pokoje
| 20 m2
| 23 350 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
467 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
23 350 PLN
2 623 500 PLN
2 pokoje
| 53.24 m2
| 49 277 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Twarda
2 623 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.24 m2
Cena za m2
49 277 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Twarda
659 000 PLN
1 pokoje
| 33.80 m2
| 19 497 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.80 m2
Cena za m2
19 497 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
881 000 PLN
3 pokoje
| 44.31 m2
| 19 883 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
881 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.31 m2
Cena za m2
19 883 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
1 285 000 PLN
3 pokoje
| 66.92 m2
| 19 202 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
1 285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.92 m2
Cena za m2
19 202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 54.85 m2
| 20 966 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.85 m2
Cena za m2
20 966 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
654 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.37 m2
Cena za m2
8 794 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Brzozowa
1 175 000 PLN
3 pokoje
| 59.07 m2
| 19 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
1 175 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.07 m2
Cena za m2
19 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Kleszczowa
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.76 m2
Cena za m2
12 047 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowa
800 000 PLN
3 pokoje
| 51.58 m2
| 15 510 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Józefa Lewartowskiego
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.58 m2
Cena za m2
15 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Józefa Lewartowskiego
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
67.49 m2
Cena za m2
7 097 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Maratońska
4 638 699 PLN
4 pokoje
| 145.05 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 638 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145.05 m2
Cena za m2
31 980 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 469 524 PLN
3 pokoje
| 139.76 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska