Oferty:
3 481 896 PLN
3 pokoje
| 120.46 m2
| 28 905 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
3 481 896 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120.46 m2
Cena za m2
28 905 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 47.44 m2
| 22 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Ordynacka
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.44 m2
Cena za m2
22 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Ordynacka
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
15 047 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki
689 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
11 897 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Wieczysta
579 000 PLN
1 pokoje
| 34.17 m2
| 16 945 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Chwaliszewo ul. Chwaliszewo
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.17 m2
Cena za m2
16 945 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Chwaliszewo ul. Chwaliszewo
549 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.61 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Kazimierza Wielkiego
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.48 m2
Cena za m2
12 308 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Krąselki
749 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.70 m2
Cena za m2
15 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Makolągwy
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
10 047 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin ul. Łubinowa
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
7 949 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce ul. Romualda
2 200 000 PLN
4 pokoje
| 203 m2
| 10 837 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Niepodległości
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
10 837 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Niepodległości
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
78 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście ul. Długa
1 826 218 PLN
3 pokoje
| 76.14 m2
| 23 985 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 826 218 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.14 m2
Cena za m2
23 985 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
650 000 PLN
3 pokoje
| 57.40 m2
| 11 324 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Aluzyjna
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.40 m2
Cena za m2
11 324 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Aluzyjna
1 268 954 PLN
1 pokoje
| 38.21 m2
| 33 210 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 268 954 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.21 m2
Cena za m2
33 210 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 749 946 PLN
3 pokoje
| 72.96 m2
| 23 985 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 749 946 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.96 m2
Cena za m2
23 985 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
429 000 PLN
1 pokoje
| 30.74 m2
| 13 956 PLN/m2
ŚLĄSKIE Zabrze Centrum ul. Franklina Roosevelta
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.74 m2
Cena za m2
13 956 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze Centrum ul. Franklina Roosevelta
2 679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160.50 m2
Cena za m2
16 692 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Malborska
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
8 095 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Czeremchowa
1 129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.79 m2
Cena za m2
20 989 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Rajska
179 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.63 m2
Cena za m2
5 844 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
5 625 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek ul. Zimna
179 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
3 510 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski