Oferty:
594 000 PLN
1 pokoje
| 27.94 m2
| 21 260 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
594 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.94 m2
Cena za m2
21 260 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
869 000 PLN
4 pokoje
| 98.32 m2
| 8 838 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Wełnowiec al. Aleja Wojciecha Korfantego
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.32 m2
Cena za m2
8 838 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Wełnowiec al. Aleja Wojciecha Korfantego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
17 840 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
458 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.12 m2
Cena za m2
7 379 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Radogoszcz ul. Syrenki
7 276 000 PLN
5 pokoje
| 181.90 m2
| 40 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Huculska
7 276 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
181.90 m2
Cena za m2
40 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Huculska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.10 m2
Cena za m2
8 502 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań os. Stefana Batorego
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
149.90 m2
Cena za m2
33 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Jana Pawła II
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
62 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
538 299 PLN
2 pokoje
| 29.91 m2
| 17 997 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego
538 299 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.91 m2
Cena za m2
17 997 PLN
891 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
118.92 m2
Cena za m2
7 500 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Wojska Polskiego
6 400 PLN
3 pokoje
| 64.40 m2
| 99 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
6 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.40 m2
Cena za m2
99 PLN
730 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 11 587 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
11 587 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego
831 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
118.92 m2
Cena za m2
6 990 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Wojska Polskiego
2 178 400 PLN
3 pokoje
| 77.80 m2
| 28 000 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla
2 178 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.80 m2
Cena za m2
28 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla
649 000 PLN
2 pokoje
| 37.14 m2
| 17 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Tadeusza Krępowieckiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.14 m2
Cena za m2
17 474 PLN
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
11 526 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
283 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.50 m2
Cena za m2
10 679 PLN
ŚLĄSKIE Tychy al. Jana Pawła II
789 111 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.09 m2
Cena za m2
18 313 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stary Rynek ul. Podgórna
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.63 m2
Cena za m2
13 227 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
255 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.70 m2
Cena za m2
5 980 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski ul. Kościuszki
798 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.32 m2
Cena za m2
19 313 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
1 126 373 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.05 m2
Cena za m2
18 450 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
1 325 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 26 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
26 500 PLN