Oferty:
635 900 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 9 998 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
635 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
9 998 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.73 m2
Cena za m2
13 110 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
949 000 PLN
2 pokoje
| 55.18 m2
| 17 198 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Księcia Bolesława
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.18 m2
Cena za m2
17 198 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Księcia Bolesława
1 515 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.50 m2
Cena za m2
20 897 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. Przemysłowa
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
5 228 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
67 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Altanowa
280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.30 m2
Cena za m2
4 803 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Konstytucji
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.26 m2
Cena za m2
14 219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Grochowska
877 500 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 500 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich
877 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 500 PLN
POMORSKIE Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.60 m2
Cena za m2
9 899 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Helenowska
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
5 806 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Szkolna
1 399 900 PLN
3 pokoje
| 115 m2
| 12 173 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Henryka Sienkiewicza
1 399 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
12 173 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Henryka Sienkiewicza
1 849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.74 m2
Cena za m2
29 948 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.63 m2
Cena za m2
11 131 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Wólczańska
310 000 PLN
1 pokoje
| 25.50 m2
| 12 157 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.50 m2
Cena za m2
12 157 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
669 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.50 m2
Cena za m2
8 012 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Orkiszowa
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
14 320 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Wojskowa
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.30 m2
Cena za m2
14 068 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Modra
1 370 000 PLN
3 pokoje
| 67.31 m2
| 20 354 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Adolfa Suligowskiego
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.31 m2
Cena za m2
20 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Adolfa Suligowskiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.20 m2
Cena za m2
10 464 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
863 040 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
107.88 m2
Cena za m2
8 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.20 m2
Cena za m2
11 467 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Głogowska