Oferty:
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.76 m2
Cena za m2
18 077 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.90 m2
Cena za m2
18 044 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.81 m2
Cena za m2
13 899 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Zesłańców Sybiru
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
111.32 m2
Cena za m2
11 220 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Zesłańców Sybiru
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
21 818 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Hoża
650 000 PLN
2 pokoje
| 38.50 m2
| 16 883 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.50 m2
Cena za m2
16 883 PLN
2 489 000 PLN
4 pokoje
| 107.30 m2
| 23 197 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec al. 3 Maja
2 489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107.30 m2
Cena za m2
23 197 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec al. 3 Maja
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
139.32 m2
Cena za m2
3 079 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Wyzwolenia
1 100 000 PLN
2 pokoje
| 57.16 m2
| 19 244 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Salwator ul. Bolesława Prusa
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.16 m2
Cena za m2
19 244 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Salwator ul. Bolesława Prusa
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.41 m2
Cena za m2
19 849 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. św. Barbary
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.05 m2
Cena za m2
11 213 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń ul. Prosta
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.85 m2
Cena za m2
10 374 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Borówkowa
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
5 777 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie al. 1 Maja
225 000 PLN
1 pokoje
| 24.35 m2
| 9 240 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Michała Grażyńskiego
225 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.35 m2
Cena za m2
9 240 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Michała Grażyńskiego
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.87 m2
Cena za m2
15 193 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Lechicka
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.74 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
9 516 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
999 845 PLN
4 pokoje
| 85.75 m2
| 11 660 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Stanisława Staszica
999 845 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.75 m2
Cena za m2
11 660 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Stanisława Staszica
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
13 333 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Wojska Polskiego
730 000 PLN
4 pokoje
| 71.70 m2
| 10 181 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Floriana Stablewskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
10 181 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Floriana Stablewskiego
490 000 PLN
1 pokoje
| 28 m2
| 17 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Nowe Włochy ul. Łuki Wielkie
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Nowe Włochy ul. Łuki Wielkie
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.30 m2
Cena za m2
10 871 PLN
POMORSKIE gdański ul. Urocza
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 46.83 m2
| 26 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Stare Miasto ul. Krzywe Koło