Oferty:
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.87 m2
Cena za m2
9 036 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Lecha
3 600 000 PLN
4 pokoje
| 150 m2
| 24 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
3 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
24 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
10 733 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Katowicka
1 690 000 PLN
2 pokoje
| 48.93 m2
| 34 539 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.93 m2
Cena za m2
34 539 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.40 m2
Cena za m2
10 638 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Okoniowa
870 000 PLN
2 pokoje
| 41.05 m2
| 21 194 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.05 m2
Cena za m2
21 194 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
990 000 PLN
3 pokoje
| 46.05 m2
| 21 498 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.05 m2
Cena za m2
21 498 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.46 m2
Cena za m2
11 496 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Alaski
1 161 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110.03 m2
Cena za m2
10 552 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Stroma
905 880 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.49 m2
Cena za m2
12 000 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Stroma
532 140 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.20 m2
Cena za m2
14 700 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Bułgarska
2 560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
32 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Sobieszewo ul. Łąkowa
4 900 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
110 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Chmielna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
48 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Wierzbięcice
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
18 691 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
17 061 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Zamkowa
483 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.31 m2
Cena za m2
14 949 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Bułgarska
2 235 000 PLN
4 pokoje
| 110.10 m2
| 20 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Rajska
2 235 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110.10 m2
Cena za m2
20 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Rajska
1 560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.06 m2
Cena za m2
16 763 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
670 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 12 072 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Żeglugi Wiślanej
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
12 072 PLN
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Światowida
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.79 m2
Cena za m2
10 024 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Czarna Droga
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasnobrodzka