Oferty:
479 000 PLN
1 pokoje
| 19.80 m2
| 24 192 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
19.80 m2
Cena za m2
24 192 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
1 955 000 PLN
3 pokoje
| 83.20 m2
| 23 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Czerska
1 955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.20 m2
Cena za m2
23 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Czerska
829 532 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.72 m2
Cena za m2
9 350 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Żytnia
693 490 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.17 m2
Cena za m2
9 350 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Żytnia
3 600 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
90 PLN
Mazowieckie Warszawa Włochy Jutrzenki
277 780 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.55 m2
Cena za m2
7 600 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Grunwaldzka
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Studencka
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
17 107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Starej Baśni
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.66 m2
Cena za m2
5 671 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.44 m2
Cena za m2
17 185 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Serafitek
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 98.72 m2
| 16 714 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Michała Bałuckiego
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.72 m2
Cena za m2
16 714 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Michała Bałuckiego
852 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
13 114 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Chorzów II ul. Nomiarki
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 199 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
11 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
550 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 14 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
14 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
9 302 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Ordona
552 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.80 m2
Cena za m2
8 519 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
870 000 PLN
3 pokoje
| 83.20 m2
| 10 457 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Pułaskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.20 m2
Cena za m2
10 457 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Pułaskiego
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 53 m2
| 27 358 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Urugwajska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
27 358 PLN
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.66 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Lwowska
2 500 PLN
2 pokoje
| 46.30 m2
| 54 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Ignacego Prądzyńskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Ignacego Prądzyńskiego
4 950 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 90 PLN/m2
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
90 PLN
1 099 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.63 m2
Cena za m2
15 343 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
2 025 000 PLN
3 pokoje
| 90 m2
| 22 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 025 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
22 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda