Oferty:
2 025 000 PLN
3 pokoje
| 90 m2
| 22 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 025 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
22 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Racławicka
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
8 333 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nowa
1 250 PLN
1 pokoje
| 12 m2
| 104 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice Małe ul. Eliasza Radzikowskiego
1 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
12 m2
Cena za m2
104 PLN
650 000 PLN
2 pokoje
| 35.11 m2
| 18 513 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Stanisława Wyspiańskiego
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.11 m2
Cena za m2
18 513 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Stanisława Wyspiańskiego
1 315 000 PLN
3 pokoje
| 57.20 m2
| 22 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Wiktorska
1 315 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
22 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Wiktorska
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
9 654 PLN
PODLASKIE Białystok Centrum ul. Nowogródzka
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.41 m2
Cena za m2
40 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Podhalańska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Wołkowyska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.51 m2
Cena za m2
9 348 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Eukaliptusowa
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.88 m2
Cena za m2
14 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Podgórna
1 174 140 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.44 m2
Cena za m2
24 750 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Środkowa
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Miła
425 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.05 m2
Cena za m2
10 632 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75.66 m2
Cena za m2
3 952 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze Biskupice
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
25 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Dolna
1 880 000 PLN
4 pokoje
| 107 m2
| 17 570 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Maszynowa
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
17 570 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Maszynowa
399 000 PLN
2 pokoje
| 42.22 m2
| 9 451 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Bronisławy Śmidowicz
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.22 m2
Cena za m2
9 451 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Bronisławy Śmidowicz
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.63 m2
Cena za m2
91 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jagiellońska