Oferty:
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
57 PLN
POMORSKIE Gdańsk Jasień ul. Myśliwska
6 500 PLN
2 pokoje
| 64.70 m2
| 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
1 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
109 m2
Cena za m2
13 578 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Katowicka
1 378 830 PLN
4 pokoje
| 145.14 m2
| 9 500 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. 28 Czerwca 1956 r.
1 378 830 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145.14 m2
Cena za m2
9 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. 28 Czerwca 1956 r.
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
14 835 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Katowicka
779 000 PLN
3 pokoje
| 78 m2
| 9 987 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
9 987 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 56 m2
| 20 536 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
20 536 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 358 000 PLN
2 pokoje
| 64.30 m2
| 21 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wilcza
1 358 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.30 m2
Cena za m2
21 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wilcza
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
13 028 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kubusia Puchatka
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.43 m2
Cena za m2
11 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
1 278 026 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.92 m2
Cena za m2
26 670 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Środkowa
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
5 700 PLN
2 pokoje
| 53.86 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Stanisława Noakowskiego
5 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.86 m2
Cena za m2
106 PLN
846 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
18 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Chocimska
2 185 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
115.11 m2
Cena za m2
18 982 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Szeligowska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chłodna
556 000 PLN
1 pokoje
| 30.05 m2
| 18 503 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto al. Aleja Juliusza Słowackiego
556 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.05 m2
Cena za m2
18 503 PLN
583 000 PLN
1 pokoje
| 31.50 m2
| 18 508 PLN/m2
583 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.50 m2
Cena za m2
18 508 PLN
810 000 PLN
2 pokoje
| 43.89 m2
| 18 455 PLN/m2
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.89 m2
Cena za m2
18 455 PLN
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 54.98 m2
| 19 916 PLN/m2
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.98 m2
Cena za m2
19 916 PLN
1 088 000 PLN
2 pokoje
| 54.43 m2
| 19 989 PLN/m2
1 088 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.43 m2
Cena za m2
19 989 PLN
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Stanisława Żaryna