Oferty:
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
875 000 PLN
3 pokoje
| 50 m2
| 17 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Karmelicka
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Karmelicka
4 498 000 PLN
4 pokoje
| 157 m2
| 28 650 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Władysława Orkana
4 498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
157 m2
Cena za m2
28 650 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Władysława Orkana
4 498 000 PLN
4 pokoje
| 157 m2
| 28 650 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Władysława Orkana
4 498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
157 m2
Cena za m2
28 650 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Władysława Orkana
1 599 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
19 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego
1 041 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.21 m2
Cena za m2
17 899 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec
798 999 PLN
2 pokoje
| 47.90 m2
| 16 681 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Północny ul. Czesława Przybylskiego
798 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.90 m2
Cena za m2
16 681 PLN
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Żeńców
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.57 m2
Cena za m2
8 090 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.42 m2
Cena za m2
7 848 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
2 100 000 PLN
3 pokoje
| 63.34 m2
| 33 154 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.34 m2
Cena za m2
33 154 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
10 736 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Promyk
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
51 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. bp. Dominika
220 360 PLN
1 pokoje
| 16.50 m2
| 13 355 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Romualda Mielczarskiego
220 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16.50 m2
Cena za m2
13 355 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Romualda Mielczarskiego
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.57 m2
Cena za m2
8 090 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
10 816 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Orła Białego
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
21 538 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16.33 m2
Cena za m2
24 434 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Lubelska
729 000 PLN
2 pokoje
| 38.37 m2
| 18 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bolesława Limanowskiego
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
18 999 PLN
360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
8 372 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory