Oferty:
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
53.40 m2
Cena za m2
11 049 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań os. Zygmunta Starego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.29 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.29 m2
Cena za m2
15 128 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kolorowa
365 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.09 m2
Cena za m2
6 074 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rzemieślnicza
389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
5 557 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rzemieślnicza
1 075 000 PLN
3 pokoje
| 66.10 m2
| 16 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Majdańska
1 075 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.10 m2
Cena za m2
16 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Majdańska
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.60 m2
Cena za m2
9 505 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Jana Kilińskiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.10 m2
Cena za m2
7 538 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice Szobiszowice ul. Tarnogórska
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
9 663 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Chartowo
1 810 000 PLN
3 pokoje
| 76 m2
| 23 816 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
23 816 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.28 m2
Cena za m2
20 780 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 67.18 m2
| 21 584 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.18 m2
Cena za m2
21 584 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.36 m2
Cena za m2
13 415 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Herbu Oksza
649 000 PLN
3 pokoje
| 50.50 m2
| 12 851 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.50 m2
Cena za m2
12 851 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
1 620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94.23 m2
Cena za m2
17 192 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
154.33 m2
Cena za m2
12 953 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Willowa
879 000 PLN
3 pokoje
| 58 m2
| 15 155 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
15 155 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Goleszowska
409 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.81 m2
Cena za m2
8 387 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Bałuty ul. Wojska Polskiego
977 337 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.47 m2
Cena za m2
12 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.30 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
1 157 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.70 m2
Cena za m2
15 489 PLN
POMORSKIE Gdynia Mały Kack ul. Strzelców
895 000 PLN
3 pokoje
| 67.53 m2
| 13 253 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Pirenejska
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.53 m2
Cena za m2
13 253 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Pirenejska