Oferty:
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.30 m2
Cena za m2
10 169 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Chartowo os. Lecha
615 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.02 m2
Cena za m2
10 786 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Rybaki
360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.31 m2
Cena za m2
6 629 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Szarych Szeregów
400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.49 m2
Cena za m2
8 082 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Szarych Szeregów
2 528 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.19 m2
Cena za m2
27 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
725 000 PLN
3 pokoje
| 50.70 m2
| 14 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wawrzyszew al. Aleja Władysława Reymonta
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
14 300 PLN
579 500 PLN
2 pokoje
| 44.50 m2
| 13 022 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Mikołaja Trąby
579 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
13 022 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Mikołaja Trąby
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 88.71 m2
| 12 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88.71 m2
Cena za m2
12 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
750 000 PLN
2 pokoje
| 50.80 m2
| 14 764 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Ludwika Idzikowskiego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.80 m2
Cena za m2
14 764 PLN
16 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
7 309 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Kolorowa
884 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
112.31 m2
Cena za m2
7 878 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gliniecka
1 137 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.30 m2
Cena za m2
7 884 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gliniecka
1 095 000 PLN
3 pokoje
| 55.96 m2
| 19 568 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.96 m2
Cena za m2
19 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.29 m2
Cena za m2
17 587 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
205 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.30 m2
Cena za m2
7 509 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Parzęczewska
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.61 m2
Cena za m2
7 741 PLN
LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski ul. mjr. Hubala
519 000 PLN
3 pokoje
| 99.40 m2
| 5 221 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Okole ul. Ks. Jana Długosza
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
5 221 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Okole ul. Ks. Jana Długosza
955 000 PLN
4 pokoje
| 95.10 m2
| 10 042 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.10 m2
Cena za m2
10 042 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
23 300 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego
910 000 PLN
2 pokoje
| 42.25 m2
| 21 538 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.25 m2
Cena za m2
21 538 PLN
POMORSKIE Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich
1 175 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
48 958 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Hoża
50 000 PLN
5 pokoje
| 300 m2
| 167 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
50 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana