Oferty:
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.68 m2
Cena za m2
11 419 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Henryka Pachońskiego
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
663 000 PLN
3 pokoje
| 53.10 m2
| 12 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
11 364 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.60 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Leśnych Skrzatów
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
83 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
76 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Jana Matejki
370 000 PLN
2 pokoje
| 42.36 m2
| 8 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
8 735 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
459 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 9 766 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wawrzyńca Engeströma
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
9 766 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wawrzyńca Engeströma
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
3 350 PLN
2 pokoje
| 31 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
3 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
108 PLN
849 000 PLN
3 pokoje
| 65.98 m2
| 12 868 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Wysoki ul. Jana III Sobieskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.98 m2
Cena za m2
12 868 PLN
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 327 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Pamiątkowa
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.89 m2
Cena za m2
4 293 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Sadowa
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.64 m2
Cena za m2
6 357 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Łódzka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków al. Aleja Krakowska
4 500 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Wspólna Droga
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
62 PLN
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowogrodzka
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.32 m2
Cena za m2
7 279 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Szopienice ul. Morawa
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
58.44 m2
Cena za m2
14 887 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Ustrońska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Zbożowa
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska