Oferty:
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.47 m2
Cena za m2
8 100 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. 3 Maja
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 833 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Energetyków
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
29 641 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Kolejowa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.93 m2
Cena za m2
50 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Lisia
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
67 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Wita Stwosza
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 23 137 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
23 137 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.20 m2
Cena za m2
10 268 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jeżycka
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
57 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
5 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Litewska
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
8 868 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Izaaka Newtona
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.68 m2
Cena za m2
11 419 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Henryka Pachońskiego
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
663 000 PLN
3 pokoje
| 53.10 m2
| 12 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
11 364 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.60 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Leśnych Skrzatów
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
83 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
76 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Jana Matejki
370 000 PLN
2 pokoje
| 42.36 m2
| 8 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
8 735 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
459 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 9 766 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wawrzyńca Engeströma