Oferty:
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Zbożowa
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.40 m2
Cena za m2
18 966 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Tonie ul. Gaik
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
1 049 000 PLN
4 pokoje
| 78.69 m2
| 13 331 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Christiana Andersena
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.69 m2
Cena za m2
13 331 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Christiana Andersena
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
13 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kurdwanów ul. Kordiana
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
509 000 PLN
2 pokoje
| 38.79 m2
| 13 122 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Podczele ul. Lwowska
509 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.79 m2
Cena za m2
13 122 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Podczele ul. Lwowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 141.10 m2
| 12 403 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Wzgórze Bernadowo
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
141.10 m2
Cena za m2
12 403 PLN
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Wzgórze Bernadowo
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
884 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
18 701 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
205 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.60 m2
Cena za m2
3 033 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Dworcowa
3 460 000 PLN
6 pokoje
| 164.96 m2
| 20 975 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
3 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.96 m2
Cena za m2
20 975 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.83 m2
Cena za m2
15 411 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
959 000 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 15 983 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
15 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Słoneczna