Oferty:
1 885 000 PLN
2 pokoje
| 73.80 m2
| 25 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
1 885 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.80 m2
Cena za m2
25 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.10 m2
Cena za m2
16 218 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
6 545 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ludowa
730 000 PLN
3 pokoje
| 60.45 m2
| 12 076 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
12 076 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Precyzyjna
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
9 200 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Bartąska
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
110 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
67.72 m2
Cena za m2
21 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Wagonowa
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.64 m2
Cena za m2
12 905 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Chojny ul. Paradna
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.80 m2
Cena za m2
50 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dąbie ul. Dąbska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.90 m2
Cena za m2
103 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.86 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny os. Osiedle Akademickie
1 568 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
19 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Obrzeżna
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.14 m2
Cena za m2
6 372 PLN
DOLNOŚLĄSKIE lubiński ul. Jastrzębia
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.11 m2
Cena za m2
12 698 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. 1 Maja
760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
16 889 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. św. Wawrzyńca
579 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 9 147 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
9 147 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
762 100 PLN
2 pokoje
| 37.18 m2
| 20 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
762 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.18 m2
Cena za m2
20 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
1 040 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
24 186 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Władysława Orkana
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.39 m2
Cena za m2
8 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hetmańska
732 000 PLN
2 pokoje
| 43.07 m2
| 16 996 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Starowiślna