Oferty:
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.83 m2
Cena za m2
15 411 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
959 000 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 15 983 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
15 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Słoneczna
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
944 000 PLN
3 pokoje
| 45 m2
| 20 978 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
20 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
56 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Fiołkowa
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
36 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Stanisława Gąsiorka
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
4 431 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Józefa Chełmońskiego
1 040 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
13 997 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
1 986 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.35 m2
Cena za m2
23 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Okólna
583 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
9 717 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.81 m2
Cena za m2
6 888 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Wincentego Lipa
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
4 527 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Wólczańska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
458 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.45 m2
Cena za m2
13 295 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Garbary
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
6 177 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Leśna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
74 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Załęże
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.70 m2
Cena za m2
11 816 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Zawady ul. Krótka
688 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Bolesława Prusa
407 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
9 044 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Jaworowa
1 885 000 PLN
2 pokoje
| 73.80 m2
| 25 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
1 885 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.80 m2
Cena za m2
25 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni