Oferty:
2 850 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
95 PLN
Mazowieckie Warszawa Bemowo Dywizjonu 303
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
2 016 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
635 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.60 m2
Cena za m2
12 802
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.93 m2
Cena za m2
16 623 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Wielicka
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.96 m2
Cena za m2
23 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa
1 295 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 16 818 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
16 818 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.62 m2
Cena za m2
13 794 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Serbska
1 450 000 PLN
2 pokoje
| 65.79 m2
| 22 040 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65.79 m2
Cena za m2
22 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 720 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 915 000 PLN
4 pokoje
| 156.60 m2
| 25 000 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz Górny ul. Juliusza Słowackiego
3 915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
156.60 m2
Cena za m2
25 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz Górny ul. Juliusza Słowackiego
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.70 m2
Cena za m2
8 151 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Długa
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.52 m2
Cena za m2
24 104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Ludwika Rydygiera
1 295 900 PLN
3 pokoje
| 100 m2
| 12 959 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 295 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
12 959 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
3 990 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 34 397 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Mieczysława Orłowicza
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
34 397 PLN
1 200 000 PLN
4 pokoje
| 79.73 m2
| 15 051 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Józefa Chełmońskiego
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.73 m2
Cena za m2
15 051 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Józefa Chełmońskiego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.24 m2
Cena za m2
12 050 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Turyńska
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
14 375 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Józefa Piłsudskiego
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
6 240 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Cypriana Norwida
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.40 m2
Cena za m2
6 298 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
599 900 PLN
3 pokoje
| 64.90 m2
| 9 243 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Wichrowe Wzgórze