Oferty:
439 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.47 m2
Cena za m2
7 033 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Ogniskowa
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.40 m2
Cena za m2
19 488 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Zielona
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
6 760 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Andrzeja Struga
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
12 414 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Hawelańska
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wielicka
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116.80 m2
Cena za m2
17 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59.20 m2
Cena za m2
10 963 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Sieradzka
270 000 PLN
2 pokoje
| 38.90 m2
| 6 941 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Dezyderego Chłapowskiego
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.90 m2
Cena za m2
6 941 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Dezyderego Chłapowskiego
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.26 m2
Cena za m2
11 537 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gajowa
898 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.18 m2
Cena za m2
20 797 PLN
POMORSKIE pucki ul. Wydmowa
799 000 PLN
3 pokoje
| 61.50 m2
| 12 992 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
12 992 PLN
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.70 m2
Cena za m2
7 425 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Gąsiorowskich
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
22 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
18 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.40 m2
Cena za m2
7 859 PLN
POMORSKIE Gdańsk Kowale ul. Zeusa
3 500 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 95 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
14 817 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Spółdzielców
2 245 000 PLN
4 pokoje
| 95.94 m2
| 23 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.94 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.40 m2
Cena za m2
9 864 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Stare Żegrze
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska