Oferty:
1 476 000 PLN
2 pokoje
| 48.12 m2
| 30 673 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Ustronie Leśne
1 476 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.12 m2
Cena za m2
30 673 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Ustronie Leśne
10 500 PLN
3 pokoje
| 98.75 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
10 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.75 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.68 m2
Cena za m2
61 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Zygmuntowska
316 000 PLN
1 pokoje
| 40.80 m2
| 7 745 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
316 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40.80 m2
Cena za m2
7 745 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.64 m2
Cena za m2
16 076 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Głogowska
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93 m2
Cena za m2
11 720 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szczawnicka
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
8 331 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Pułtuska
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.88 m2
Cena za m2
19 290 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska
499 000 PLN
4 pokoje
| 81.35 m2
| 6 134 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.35 m2
Cena za m2
6 134 PLN
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Gnieźnieńska
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
63 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Gnieźnieńska
755 000 PLN
2 pokoje
| 45.81 m2
| 16 481 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.81 m2
Cena za m2
16 481 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.30 m2
Cena za m2
13 961 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Podgórna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.63 m2
Cena za m2
98 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Olimpijska
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
72
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
39 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
399 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 748 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 748 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
16 435 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jara
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
425 000 PLN
3 pokoje
| 66.49 m2
| 6 392 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.49 m2
Cena za m2
6 392 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa