Oferty:
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148 m2
Cena za m2
6 750 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Wierzbięcice
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Kaliny Jędrusik
2 300 PLN
1 pokoje
| 34.34 m2
| 67 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.34 m2
Cena za m2
67 PLN
1 900 000 PLN
3 pokoje
| 63.78 m2
| 29 790 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Stare Miasto ul. Brzozowa
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.78 m2
Cena za m2
29 790 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Stare Miasto ul. Brzozowa
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.93 m2
Cena za m2
10 018 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Głogowa
1 380 000 PLN
5 pokoje
| 85.19 m2
| 16 199 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kępa Tarchomińska ul. Sprawna
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
85.19 m2
Cena za m2
16 199 PLN
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.70 m2
Cena za m2
12 584 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.71 m2
Cena za m2
7 219 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Ignacego Paderewskiego
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.40 m2
Cena za m2
9 123 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Pustułki
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Józefa Sowińskiego
3 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
799 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 10 377 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Oświęcimska
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
10 377 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Oświęcimska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.66 m2
Cena za m2
15 326 PLN
POMORSKIE Gdańsk ul. Zawodzie
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Ludwika Rydygiera
155 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
73.50 m2
Cena za m2
2 109 PLN
LUBUSKIE żagański
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.30 m2
Cena za m2
18 337 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Towarowa
1 352 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
11 556 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 890 000 PLN
3 pokoje
| 86.59 m2
| 21 827 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego