Oferty:
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
19 098 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Złocienia
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.83 m2
Cena za m2
13 522 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Waniliowa
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Łukowa
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.86 m2
Cena za m2
11 774 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Błażeja
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.16 m2
Cena za m2
20 310 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Instalatorów
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
599 000 PLN
2 pokoje
| 46.47 m2
| 12 890 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Strzelców
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.47 m2
Cena za m2
12 890 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Strzelców
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.60 m2
Cena za m2
7 549 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Romanów ul. Romanowska
675 000 PLN
2 pokoje
| 37.51 m2
| 17 995 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.51 m2
Cena za m2
17 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
2 590 000 PLN
3 pokoje
| 101.35 m2
| 25 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Drewniana
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101.35 m2
Cena za m2
25 555 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Drewniana
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.70 m2
Cena za m2
5 494 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Kupiecka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.40 m2
Cena za m2
73 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki os. Henryka Sienkiewicza
744 975 PLN
2 pokoje
| 27.09 m2
| 27 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
744 975 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.09 m2
Cena za m2
27 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
818 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.60 m2
Cena za m2
10 965 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.60 m2
Cena za m2
12 620 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna
1 199 000 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 15 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
15 987 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
397 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
10 730 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka
655 000 PLN
1 pokoje
| 35.70 m2
| 18 347 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Warszawska
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.70 m2
Cena za m2
18 347 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Warszawska
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.80 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Górce ul. Grodkowska
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 23 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Władysława Broniewskiego
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
23 404 PLN