Oferty:
2 211 660 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.53 m2
Cena za m2
22 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cieszyńska
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 66 m2
| 16 591 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
16 591 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
829 000 PLN
3 pokoje
| 84.70 m2
| 9 787 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Drohobycka
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.70 m2
Cena za m2
9 787 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Drohobycka
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.12 m2
Cena za m2
13 641 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Telefoniczna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.78 m2
Cena za m2
85 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze Duchackie ul. Podedworze
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
820 000 PLN
1 pokoje
| 38.77 m2
| 21 150 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.77 m2
Cena za m2
21 150 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.14 m2
Cena za m2
15 560 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Karola Bunscha
645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.53 m2
Cena za m2
11 615 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Gąsiorowskich
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.20 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Główna
647 000 PLN
2 pokoje
| 35 m2
| 18 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
647 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
18 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.30 m2
Cena za m2
10 650 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań os. Przemysława
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
14 321 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Katowicka
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
89 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały
819 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
14 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Międzynarodowa
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Lutniowa
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
23 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Juliusza Słowackiego
1 440 000 PLN
5 pokoje
| 72 m2
| 20 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
20 000 PLN
1 530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
20 026 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański
2 398 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 19 707 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
19 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
965 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.42 m2
Cena za m2
9 610 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
1 747 900 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 908 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 747 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 908 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 727 895 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna