Oferty:
1 485 000 PLN
3 pokoje
| 73.55 m2
| 20 190 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
1 485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.55 m2
Cena za m2
20 190 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
1 645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.30 m2
Cena za m2
25 583 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul.
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
18 737 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
1 720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.59 m2
Cena za m2
25 448 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul.
1 730 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.16 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Północna
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Północna
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa al. Aleje Jerozolimskie
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.20 m2
Cena za m2
23 665 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
1 489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
22 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marcina Kasprzaka
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
22 651 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marcina Kasprzaka
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.80 m2
Cena za m2
23 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Orla
8 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
764 000 PLN
2 pokoje
| 38.24 m2
| 19 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.24 m2
Cena za m2
19 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.25 m2
Cena za m2
41 636 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul.
999 000 PLN
2 pokoje
| 50.90 m2
| 19 627 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Nowe Miasto ul. Sapieżyńska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
19 627 PLN
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Krzywe Koło
1 490 000 PLN
2 pokoje
| 58.90 m2
| 25 297 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.90 m2
Cena za m2
25 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
478 800 PLN
1 pokoje
| 22.80 m2
| 21 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
478 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.80 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
784 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.90 m2
Cena za m2
21 271 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Śliska