Oferty:
1 325 000 PLN
3 pokoje
| 71.74 m2
| 18 469 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.74 m2
Cena za m2
18 469 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
4 290 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
3 100 PLN
2 pokoje
| 35.50 m2
| 87 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
87 PLN
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
1 230 000 PLN
3 pokoje
| 77.16 m2
| 15 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.16 m2
Cena za m2
15 941 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
710 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
12 241 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Orląt Lwowskich
1 599 000 PLN
3 pokoje
| 56 m2
| 28 554 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
28 554 PLN
830 000 PLN
2 pokoje
| 41.55 m2
| 19 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.55 m2
Cena za m2
19 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 25 980 PLN/m2
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
25 980 PLN
890 000 PLN
2 pokoje
| 45.20 m2
| 19 690 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Łukiska
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
19 690 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Łukiska
1 044 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.36 m2
Cena za m2
12 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Skoroszewska
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.38 m2
Cena za m2
20 896 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Gajdy
3 000 PLN
2 pokoje
| 47 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
665 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
15 696 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
794 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.02 m2
Cena za m2
10 886 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Ożarowska
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.34 m2
Cena za m2
15 827 PLN
MAŁOPOLSKIE wadowicki ul. Karmelicka
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.30 m2
Cena za m2
61 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Centrum C