Oferty:
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.34 m2
Cena za m2
15 827 PLN
MAŁOPOLSKIE wadowicki ul. Karmelicka
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.30 m2
Cena za m2
61 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Centrum C
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
13 562 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny ul. Śliwkowa
384 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
8 000 PLN
MAŁOPOLSKIE chrzanowski os. Chemików
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 88 m2
| 15 795 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. bp. Albina Małysiaka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88 m2
Cena za m2
15 795 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. bp. Albina Małysiaka
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.18 m2
Cena za m2
17 689 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Raciborska
2 200 000 PLN
5 pokoje
| 120.42 m2
| 18 269 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Królowej Jadwigi
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120.42 m2
Cena za m2
18 269 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Królowej Jadwigi
599 000 PLN
3 pokoje
| 49.90 m2
| 12 004 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Piotra Stachiewicza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.90 m2
Cena za m2
12 004 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Piotra Stachiewicza
889 000 PLN
3 pokoje
| 58.60 m2
| 15 171 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Generała Włodzimierza Potasińskiego
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.60 m2
Cena za m2
15 171 PLN
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.50 m2
Cena za m2
16 327 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Wizjonerów
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.87 m2
Cena za m2
11 348 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki Krzyszkowice ul. Różana
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68.38 m2
Cena za m2
18 280 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowy Świat ul. Felicjanek
715 000 PLN
2 pokoje
| 42.26 m2
| 16 919 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Żabiniec
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.26 m2
Cena za m2
16 919 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Żabiniec
1 360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
17 436 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Karmelicka
1 540 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 33 478 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Librowszczyzna
1 540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
33 478 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Librowszczyzna
1 590 645 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.20 m2
Cena za m2
17 441 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kleparz ul. Szlak
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.44 m2
Cena za m2
21 869 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Kościelna
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
44 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Czarnochowice
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.80 m2
Cena za m2
7 949 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Wólczańska
699 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.1 m2
Cena za m2
18 841 PLN
Mazowieckie Warszawa Wola Żelazna
650 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.1 m2
Cena za m2
12 720 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Aluzyjna
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.51 m2
Cena za m2
14 780 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bekasów
6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa