Oferty:
956 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
10 391 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Młynarska
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.50 m2
Cena za m2
16 031 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wilanowska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.49 m2
Cena za m2
15 865 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Geodetów
1 498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139.71 m2
Cena za m2
10 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Celulozy
1 167 270 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
15 990 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wilanowska
620 000 PLN
2 pokoje
| 40.80 m2
| 15 196 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Jana III Sobieskiego
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.80 m2
Cena za m2
15 196 PLN
5 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
209 m2
Cena za m2
26 311 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Potoki
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zwierzyniecka
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.29 m2
Cena za m2
22 910 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Taśmowa
2 090 000 PLN
3 pokoje
| 73.72 m2
| 28 351 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
2 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.72 m2
Cena za m2
28 351 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
985 000 PLN
2 pokoje
| 51.89 m2
| 18 982 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.89 m2
Cena za m2
18 982 PLN
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.62 m2
Cena za m2
18 777 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
2 390 000 PLN
4 pokoje
| 101.71 m2
| 23 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.71 m2
Cena za m2
23 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
585 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 18 871 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
18 871 PLN
1 325 000 PLN
3 pokoje
| 71.74 m2
| 18 469 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.74 m2
Cena za m2
18 469 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
4 290 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
3 100 PLN
2 pokoje
| 35.50 m2
| 87 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
87 PLN
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
1 230 000 PLN
3 pokoje
| 77.16 m2
| 15 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana