Oferty:
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
6 190 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Załęże ul. Wincentego Janasa
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
3 742 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Legionów Polskich
1 450 000 PLN
5 pokoje
| 124.16 m2
| 11 678 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jana Koźmiana
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
124.16 m2
Cena za m2
11 678 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jana Koźmiana
800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
80 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Załęże ul. Wincentego Janasa
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
5 780 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
14 242 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kaukaska
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
9 771 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.16 m2
Cena za m2
46 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jachtowa
479 000 PLN
1 pokoje
| 37.20 m2
| 12 876 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Unii Lubelskiej
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37.20 m2
Cena za m2
12 876 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Unii Lubelskiej
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.35 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
39 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wrzosowa
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.60 m2
Cena za m2
13 471 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.68 m2
Cena za m2
15 302 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Wagrowska
476 000 PLN
3 pokoje
| 52.90 m2
| 8 998 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
476 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.90 m2
Cena za m2
8 998 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.47 m2
Cena za m2
8 470 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Ferdynanda Zarzyckiego
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.47 m2
Cena za m2
7 459 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Ferdynanda Zarzyckiego
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
278 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.20 m2
Cena za m2
9 858 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Na Skarpie
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 83.09 m2
| 21 663 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.09 m2
Cena za m2
21 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
52 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. bp. Albina Małysiaka