Oferty:
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.71 m2
Cena za m2
4 447 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Adama Mickiewicza
1 950 000 PLN
3 pokoje
| 118 m2
| 16 525 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
118 m2
Cena za m2
16 525 PLN
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.30 m2
Cena za m2
11 641 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Muchomorowa
3 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.26 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Szyperska
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stare Miasto ul. Kozia
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
7 883 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Kanałowa
13 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Relaksowa
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
14 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.30 m2
Cena za m2
5 545 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
6 803 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski ul. Braci Śniadeckich
530 000 PLN
2 pokoje
| 62.42 m2
| 8 491 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.42 m2
Cena za m2
8 491 PLN
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.17 m2
Cena za m2
7 505 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Strycharska
7 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.74 m2
Cena za m2
8 952 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Jęczmienna
950 000 PLN
2 pokoje
| 53.29 m2
| 17 827 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.29 m2
Cena za m2
17 827 PLN
1 186 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.60 m2
Cena za m2
23 000 PLN
POMORSKIE nowodworski ul. Teleexpressu
295 000 PLN
1 pokoje
| 39.16 m2
| 7 533 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.16 m2
Cena za m2
7 533 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
849 000 PLN
2 pokoje
| 47.50 m2
| 17 874 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
17 874 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.75 m2
Cena za m2
4 302 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
1 697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.40 m2
Cena za m2
26 351 PLN
POMORSKIE pucki ul. Wojska Polskiego
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79.30 m2
Cena za m2
3 279 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Lotników Alianckich
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.80 m2
Cena za m2
12 391 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.55 m2
Cena za m2
24 690 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tamka