Mieszkanie 1 pokojowe na Wynajem

1 pokoje 32m²
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego

2 499 PLN

1-pokojowe 32 m2 | Metro Racławicka | Piwnica 32 m²

2 499 PLN Negocjuj cenę >

MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego MAPA

1/14

2 499 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Do wynajęcia przestronne 1- pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 32 m2, znajdujące się na 3. piętrze w odrestaurowanej kamienicy na zamkniętym osiedlu.

Nieruchomość posiada wysokie sufity.

Układ pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z osobnego dużego pokoju, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. 

Nieruchomość jest w pełni umeblowana oraz wyposażona w sprzęt RTV i AGD.

Dodatkowo:
- Parking na osiedlu - dużo miejsc, darmowy
- Piwnica
- Możliwość domeblowania w łóżko 
- Możliwość aranrzacji mieszkania 

Najważniejsze informacje:
- Funkcjonalne, jasne mieszkanie
- Dobra komunikacja - dojazd do Centrum miasta zajmuje 10 minut - METRO
- Zamknięty teren
- Jasne i przestronne
- Zwierzęta Akceptowane 
- Winda
- 32 m2 

Standard wykończenia:
Mieszkanie wykonane w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły.

Wyposażenie:
Pokój wyposażony jest w sofę, szafkę pod TV, TV, biurko, szafkę z półkami i stolik kawowy - MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA W ŁÓZKO.
Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, płytę elektryczną, stół z krzesłami, 
Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz pralkę
Przedpokój z dużą szafą oraz schowkami i półkami 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 74 - Stary Mokotów
Dojazd do Centrum miasta zajmuje ok. 10 minut metrem.
W okolicy znajdują się różne sklepy, kawiarnie, salony fryzjerskie itd.
W bliskiej odległości również znajduje się Galeria Mokotów.

Komunikacja Miejska:
- Obok przystanki tramwajowe i autobusowe
- Metro Racławicka - 1 minuta od kamienicy

Opłaty : 
Czynsz najmu wynosi 2499 zł + czynsz administracyjny 750 zł + dodatkowo płatny jest prąd
Wymagana kaucja zwrotna - w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

Zapraszam na prezentację!

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Cena:2 499 PLN
Waluta:PLN
Liczba pokoi:1
Powierzchnia:32 m²
Cena za m2:78 PLN
Czynsz administracyjny:750 zł
Rynek:Wtórny
Stan prawny:
 
Opis budynku:
Rodzaj budynku:Kamienica
Rok budowy:1956
Liczba pięter:5
Piętro:3
 
 
 
 
 
Numer oferty:
CRM:34964551820

Pokaż więcejmniej  

Tagi

Roberto Sochaj

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Masz pytania? Napisz!

Przepisz kod captcha:

Polecamy podobne oferty

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Przepisz kod captcha:

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane