pokoje 760.1m²
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Piotrkowska
2 990 000 PLN
2 990 000 PLN Negocjuj cenę >
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Piotrkowska MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
760.1 m2
Cena za m2
3 934 PLN
Piętro
Rok budowy
1912
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 2 990 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 3 934 PLN |
| Standard domu: | |
| Rok budowy: | 1912 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Rodzaj ogrzewania: | Elektryczne |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553500 |
Pokaż więcejmniej