2 pokoje 35.5m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Wspólna Droga
425 000 PLN
425 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Wspólna Droga MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.5 m2
Cena za m2
11 972 PLN
Piętro
0
Rok budowy
1960
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 425 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 35.5 m² |
| Cena za m2: | 11 972 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 600 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 1960 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Winda: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 10758/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej